O nás

Záhradníctvo LOSKOL vzniklo v roku 1995 ako rodinná firma, ktorá sa zaoberala produkciou lesného reprodukčného materiálu. Dnes sa venujeme aj pestovaniu okrasných rastlín, vrúbľovaných kultivarov a čarovníkov.
 
“Poskytujeme odborné poradenstvo a výsadbu lesných drevín ako dodávatelia a snažíme sa zveľaďovať naše lesy.”
V našom záhradníctve v Hornej Štubni pri Turčianskych Tepliciach dokážeme na ploche približne 40 000 metrov štvorcových pestovať lesné aj okrasné dreviny, máme vlastnú lesnú škôlku a tovar predávame veľkoobchodne aj maloobchodne. V portfóliu našich produktov nájdete ovocné dreviny a kríky, trvalky, letničky, vodné rastliny, substráty či rôzne doplnky na pestovanie rastliniek v záhrade.
“Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám vieme poradiť nielen pri výbere vhodných rastlín a drevín pre vašu záhradu, ale aj pri ich pestovaní a starostlivosti.”
« 2 z 2 »

Poprosíme všetkých našich zákazníkov, aby boli dostatočne chránení – vstup povolený len s rúškom (prípadne iná vhodná ochrana úst a nosa) a rukavicami. Do priestorov záhradníctva vás budeme púšťať postupne – maximálne 3 zákazníci súčasne. Poprosíme vás o dodržiavanie rozostupu minimálne 2 metre. Pokiaľ k nám prídete autom a budete čakať “v rade”, počkajte prosím v aute, pred záhradníctvom máme parkovisko. Pokiaľ prídete peši či na bicykli, dodržiavajte prosím taktiež rozostup minimálne 2 metre.
Otváracie hodiny:
Pondelok-Piatok 9:00-12:00 13:00-17:00
Sobota 8:00-13:00
Nedeľa a sviatky zatvorené.

Platba možná iba v hotovosti.


Vopred vám ďakujeme za trpezlivosť a dodržiavanie bezpečnostných pravidiel. Sme v tom všetci spolu a treba sa chrániť. Tešíme sa na vás!